Теннис

У чому полягає актуальність проекту програми, на розв’язання якої конкретної проблеми його спрямовано:
Конституція України визнає життя і здоров’я людини найвищими соціальними цінностями.

Але необхідність збереження здоров’я і запобігання його руйнації потребує всебічного і комплексного вивчення всіх можливих форм вкорінення в систему освіти, як шкільної, так і позашкільної, формування здорового способу життя. Школа, трудові колективи, сім’я — найефективніші інституції формування здорового способу життя та культури здоров’я дітей та молоді — недостатньо використовують свої можливості через брак практичного досвіду та нерозробленість відповідних виховних технологій. Незадовільний стан здоров’я молоді обумовлений падінням суспільної моралі, значним соціальним розшаруванням населення, комерціалізацією статевих стосунків, негативним впливом засобів масової інформації, інтернету.

Проект програми «Корт – у кожний двір» спрямовано на розв’язання проблеми забезпечення здорового і безпечного способу життя шляхом залучення дітей та молоді до змістовного дозвілля, самостійного створення умов для занять фізичною культурою та спортом (розмітка кортів), профілактика тютюнопаління, алкоголізму, вживання наркотиків (через поміщення банерів і плакатів в місцях проведення тренувань і турнірів), формування у дітей та молоді під час тренувального процесу свідомого ставлення до власного здоров’я й усвідомлення особистої відповідальності за можливі наслідки безпечної поведінки.

Що конкретно і яким чином передбачається здійснити впродовж терміну реалізації проекту програми:
1.Організація зборів людей, бажаючих брати участь у підготовці майданчиків для нанесення розмітки кортів та грі через співробітників ДЮКів, викладачів фізкультури шкіл, маючих майданчики розміром не менш як 24(16)х28 метрів (для 3-х або 2-х кортів)
2. Підготовка поверхні, придбання білої фасадної фарби та валиків.
3. Розмітка 5 майданчиків в кожному з 20 вибраних районів (міст, селищ) силами робітників проекту.
4. Придбання інвентарю (20 комплектів з 4 ракеток та 10 воланів) та проведення відбіркових турнірів на кожному майданчику. Організація фінального турніру району (міста, селища).
5. Відправлення переможців на міжнародний турнір 4-5 серпня 2012 р. в Святогірськ.
6. Проведення матчів чемпіонів з початківцями на 100 кортах.
7. Профілактика тютюнопаління, алкоголізму, вживання наркотиків.

Які результати очікуються від реалізації проекту програми

Додатково почнуть займатися спортивними іграми 400-500 молодих людей, які кошти і з яких джерел передбачається використати для здійснення проекту програми: власний внесок організації, грошові кошти корпоративних спонсорів, кошти, яка запитується від управління у справах сім’ї та  молоді облдержадміністрації
які ще організації братимуть участь у реалізації проекту програми:

  • Донецька обласна громадська організація «Спортивний клуб «Ракетка та волан»
  • Дитячо-юнацькі клуби
Донецька обласна молодіжна громадська організація «Острів свободи»